Loading...
Home 2018-04-03T19:24:34+00:00

Sky Show Sobienie

Sobienie Królewskie, 16-17 czerwca 2018

Drodzy Miłośnicy lotnictwa i Przyjaciele!

W 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, odrodzenia Sił Zbrojnych i 100-lecia powstania lotnictwa polskiego, mamy zaszczyt zaprosić Was do udziału w pierwszej edycji jednego z największych spotkań miłośników lotnictwa w Polsce, SKY SHOW Sobienie Królewskie 2018.

To pierwszy tego typu festiwal lotniczy w Polsce, łączący imponujące pokazy podniebnych akrobacji z gwiazdorskim turniejem golfowym.

Najbardziej widowiskowe ewolucje lotnicze na polskim niebie, wielki turniej golfowy gwiazd polskiej estrady i liczne atrakcje naziemne, dostarczą niezapomnianych emocji całym rodzinom.

Kim jesteśmy

Fundacja „Nawigator”, główny organizator pierwszych międzynarodowych pokazów lotniczych SKY SHOW Sobienie Królewskie 2018, to zespół ludzi, których połączyła pasja do lotnictwa. Od ponad 20 lat z sukcesem współtworzymy największe wydarzenia lotnicze, kulturalne, sportowe i historyczne w Polsce (m. in. Międzynarodowy Piknik Lotniczy Góraszka, Air Show w Radomiu).

W 1996 roku zorganizowaliśmy pierwszy Międzynarodowy Piknik Lotniczy Góraszka. Pokazy akrobacji lotniczych pod Warszawą stały się tradycją i do dziś wymieniane są jako jedna z najważniejszych tego typu imprez w Polsce.

Pierwsze tego typu wydarzenie lotnicze w Polsce!

Dzisiaj, w 100. rocznicę powstania lotnictwa polskiego, tworzymy jedyne w swoim rodzaju miejsce dla  pasjonatów podniebnych ewolucji, miłośników golfa i amatorów wrażeń zapierających dech. Będzie to wydarzenie, które na stałe zapisze się w kalendarzu ulubionych imprez lotniczych i rodzinnych Polaków.

Zapraszamy do podniebnej zabawy!
Robert Skóra, szef fundacji „Navigator”